Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to  impreza, której nie może zabraknąć w kalendarzu przedszkolnych uroczystości. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na dzień, w którym będą mogły przyjść do przedszkola w swoich wymarzonych przebraniach. Dnia 17 stycznia 2015 r. pięknie udekorowaną salę zapełniły księżniczki, pszczółki, spidermani, policjanci, strażacy, piraci, wróżki i wiele innych bajkowych postaci. Bal poprowadził Pan Elf – wodzirej, który zachęcił do tańca nie tylko dzieci ale i rodziców. Zabawy nie było końca. Wśród porywającej do tańca muzyki był polonez, kankan, czeska pola, walc angielski, ale także dyskotekowe i dziecięce przeboje. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności, a przede wszystkim dobrze się bawić przy muzyce. Na zakończenie czekała na dzieci niespodzianka – spotkanie ze świętym Mikołajem. Każda z grup zaśpiewała dla świętego Mikołaja piosenkę. Mikołaj zapewniony o tym, że przedszkolaki przez cały rok były grzeczne, rozdał dzieciom prezenty.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.
Opracowała: Joanna Myrcha