Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dla przedszkolaków wyjątkowe święta. W naszym przedszkolu  co roku hucznie obchodzimy tę uroczystość. W dniu 20 stycznia 2017 r. w sali gimnastycznej przy przedszkolu w obecności Dyrektor Zespołu Oświatowego pani Marii Harke i wicedyrektor pani Wiesławy Garbaczewskiej – Szumskiej, a także przy licznie zgromadzonych członkach rodziny naszych przedszkolaków odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość. Dzieci zaśpiewały, zatańczyły i wypowiedziały jak najpiękniej potrafią miłość do swoich babć i dziadków. Gromkie Sto lat, uściski i życzenia, a także prezenty dla seniorów ukazały szacunek i wdzięczność wnuków. Na zakończenie uroczystości wszyscy mogli posilić się przygotowanymi przez rodziców słodkościami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.