I miejsce w konkursie ekologicznym

I miejsce w konkursie ekologicznym

Miło jest nam Państwa poinformować, że dzieci z naszego przedszkola zdobyły I miejsce w konkursie ekologicznym, którego motywem przewodnim było hasło „Wisła – rzeka, która urzeka”. Dominika Marciniak, Michalinka Przewoźnik oraz Gabrysia Kocak wykonały piękną pracę plastyczną, która zachwyciła jurorów! Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Uroczysta gala ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród laureatom odbyła się 21 czerwca. Uroczystość miała miejsce w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody. Wszystkie dziewczynki dostały hulajnogi, natomiast przedszkole otrzymało zestaw do ćwiczeń integracji sensorycznej – kładkę, dyski sensoryczne, deskę do balansowania, deskorolkę oraz tunel z namiotem.
Podczas uroczystości rozdania nagród na dzieci czekało wiele wspaniałych atrakcji. Zwiedzanie warszawskiego ZOO było dla dziewczynek niesamowitym przeżyciem. Dzieci brały również udział w pokazie karmienia nosorożców oraz miały okazję obejrzeć i dotknąć niektórych mieszkańców warszawskiego ZOO. Bardzo dziękujemy rodzicom dziewczynek za pomoc i zaangażowanie w organizację wyjazdu do Warszawy. Serdecznie gratulujemy małym zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała: Marlena Wojdak

Zobacz galerię zdjęć

www.mazovia.pl