Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 24 listopada 2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu podniosła Uroczystość. Dzieci z grup „Słoneczka”, „Stokrotki”” i dwoje dzieci z grupy „Motylki” zostało pasowane na przedszkolaka. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Siedlce p. Henryk Brodowski, Dyrektor Zespołu Oświatowego p. Maria Harke i Wicedyrektor p. Wiesława Garbaczewska – Szumska. Dzieci przedstawiły piękny i wzruszający program artystyczny. Po odśpiewaniu hymnu przedszkola uroczyście przyrzekły, że będą prawdziwymi przedszkolakami. Po pasowaniu nastąpiło rozdanie dyplomów i pamiątek. Uwieńczeniem uroczystości był wspaniały tort i słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wkład włożony w przygotowanie tego święta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć