Warsztaty plastyczne

Dnia 28 listopada przedszkolaki z grupy „Motylki” wraz z rodzicami brały udział w warsztatach artystycznych. Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania przez dzieci zabaw muzyczno – rytmicznych, w których przedszkolaki uczestniczą na co dzień. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki oraz pokazały swoje umiejętności muzyczne. Była to miła niespodzianka dla rodziców.
Następnie przedszkolaki wraz z rodzicami brały udział w zabawach plastycznych. Zadaniem uczestników spotkania było wykonanie ciekawych prac z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Przedszkolaki wykonały m.in akwarium w słoiku oraz króliczka „Chrupcia” ze styropianowych kubeczków. Dzieci malowały również jesienne i zimowe drzewa. Dużo radości sprawiło dzieciom wykonanie zimowego obrazka przy użyciu pianki.
Celem spotkania była integracja dzieci i rodziców podczas wspólnych zabaw oraz rozwijanie twórczości plastycznej dzieci. Wspólne zabawy sprawiły wszystkim dużo radości. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za miło spędzony czas.