Wycieczka do kina

Dnia 15 grudnia dzieci z grupy Pszczółki i Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do NovegoKina w Siedlcach na film animowany pt. „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”. W oglądanym przez nas filmie oprócz wspomnianych krasnoludków, występowało też mnóstwo innych baśniowych postaci m.in. Smok, Czarownica Woldemorta, Kot w Butach, Czerwony Kapturek, Wilk, Śnieżka, Kopciuszek, czyli najfajniejsi bohaterowie wszystkich baśni świata w „pigułce”. Maluchy z uwagą śledziły niezwykłe przygody dzielnego krasnoludka Bobo wspieranego przez sześciu przyjaciół w spiczastych czapeczkach, którzy wyruszają na ratunek księżniczki Róży. Wspólnie dokonują wielkich czynów, udowadniając bajkowej krainie, że najbardziej liczy się przyjaźń, miłość i wzajemna pomoc. Dla niejednego przedszkolaka była to pierwsza wizyta w kinie. Ogromny ekran i duża, ciemna sala zrobiły na dzieciach duże wrażenie i wzbudziły ogólne zainteresowanie. Bajka bardzo się podobała, zapewne jeszcze nie raz zawitamy do kina:)