Zakończenie roku przedszkolnego

Dnia 24 czerwca 2016 r. uroczyście pożegnaliśmy rok przedszkolny. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Siedlce p. Henryk Brodowski, Dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach p. Maria Harke oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Staruzik. Spotkanie było podsumowaniem pracy w roku szkolnym 2015/16. Z tej okazji grupy „Smerfy”, „Żabki” i „Krasnoludki” przygotowały ciekawy program artystyczny. Uroczystość rozpoczęły czterolatki tańcząc poloneza. Występom towarzyszyły  oklaski, radość,  łzy i wzruszenie. W tym uroczystym dniu dzieci otrzymały z rąk zaproszonych gości i wychowawczyń dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy w szczególny sposób włączali się w życie przedszkola i grupy.
Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia!