Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Za nami drugi rok pracy. Dzieci, rodzice oraz zaproszeni goście 30 czerwca zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski oraz wicedyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach Wiesława Garbaczewska – Szumska.
Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci 4 – letnich z grup „Słoneczka” i „Pszczółki”, które kończą przygodę z przedszkolem. Od września rozpoczną w oddziale przedszkolnym. Na pożegnanie dla wszystkich zgromadzonych zatańczyły staropolskiego poloneza, ubrane w przepiękne stroje. Jako następne na scenie pojawiły się młodsze dzieci z grupy „Krasnoludki”, które wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz prezentując swoje umiejętności taneczne. Maluchy piosenką „Na pożegnanie wszyscy razem…” podziękowały starszym kolegom i koleżankom za wspólną pracę i zabawę.
Kolejnym punktem uroczystości był występ dzieci 4 – letnich, które ponownie pojawiły się na scenie. Przedstawiły program artystyczny, w którym pożegnały się z paniami, koleżankami i kolegami oraz wszystkimi pracownikami przedszkola. Dwa lata wspólnej pracy i zabawy minęły bardzo szybko, ale był to czas niezwykle owocny i radosny.
Nasi mali absolwenci na pamiątkę pobytu w przedszkolu otrzymali dyplomy i upominki. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za pracę na rzecz przedszkola, zaangażowanie i okazaną życzliwość.
Życzymy wszystkim przedszkolakom i rodzicom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Opracowała: Magdalena Kieszek