„Kocham swoją miejscowość” Gminny Konkurs na spot reklamowy

Wójt Gminy Siedlce oraz Dyrekcja Publicznego Przedszkola w Zespole Oświatowym w Nowych Iganiach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na spot reklamowy pt. „Kocham swoją miejscowość”.

Przedmiotem konkursu jest krótki spot reklamowy ujęty w formie filmu lub prezentacji multimedialnej, trwający do 2 minut. Tematyka spotu ma być związana z miejscowością w której znajduje się dana szkoła i ukazywać np. przyrodę, ciekawe miejsca związane z historią, sylwetki interesujących ludzi. Powinna zachęcać do odwiedzenia tej pięknej miejscowości. Konkurs skierowany jest do przedszkoli oraz uczniów klas I-III ze wszystkich szkół gminy Siedlce. Konkurs rozpoczyna się 25 października 2021r.Filmy, prezentacje multimedialne promujące swoją miejscowość można wykonywać indywidualnie lub zespołowo. Prace należy dostarczyć do 19.11.2021r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Załączniki do pobrania:

Załącznik 1