Dzień Mamy i Taty

Dnia 30.05.2014 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z ich rodzicami. W tym dniu uroczyście obchodziliśmy „Dzień Mamy i Taty ”. To był bardzo ważny dzień nie tylko dla rodziców ale i dla dzieci.
Od dłuższego czasu przedszkolaki, w tajemnicy przed rodzicami, przygotowywały się do tej uroczystości. Ćwiczyły piosenki, wierszyki oraz układy taneczne chcąc pokazać się rodzicom, jak z najlepszej strony. Świetne humory towarzyszyły dzieciom od samego rana. Przedszkolaki,ubrane w piękne stroje, zaprezentowały część artystyczną, a rodzice uważnie słuchali i nagradzali ich występy gromkimi brawami. Nie zabrakło również łez szczęścia.
Po występach rodzice otrzymali od swoich pociech wspaniałe upominki. Na wyjątkowych gości i ich małych artystów czekał słodki poczęstunek.
Życzymy , aby w Państwa życiu miały miejsce tylko takie radosne i szczęśliwe chwile, jakich zaznaliście na uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty”!
Opracowała: Magdalena Sobieszek