Gminny Konkurs Ekologiczny „Eko-zabawka” – rozstrzygnięcie

21 kwietnia w Publicznym Przedszkolu w Nowych Iganiach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Eko zabawka”. Konkurs został zorganizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi i został objęty honorowym patronatem przez Wójta Gminy Siedlce pana Henryka Brodowskiego, który zawsze chętnie wspiera pomysły i działania nauczycieli. Pan Wójt był jednocześnie fundatorem nagród dla laureatów. Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami Konkursu były nauczycielki wychowania przedszkolnego: Katarzyna Grabarska, Marta Karolczak oraz Angelika Ozga. Cennym wsparciem w realizacji tego przedsięwzięcia był dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach Pan Sławomir Mikiciuk.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.  Do organizatorów wpłynęło 71 prac przedszkolaków, które pięknie prezentowały się na przedszkolnej wystawie. Wszystkie prace były bardzo twórcze, ciekawe i pomysłowe. Wyłonienie laureatów nie było łatwą sprawą. Komisja konkursowa wytypowała 29 laureatów. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 3 – 4 latki oraz 5 – 6 latki. Przyznano łącznie 5 miejsc pierwszych, 5 miejsc drugich 5 miejsc trzecich oraz 14 wyróżnień.

Kategoria 3 – 4 latki

Barbara Woźnica – Pruszyn

Aleksander Tarasiuk – Iganie

Eryk Wójcik – Iganie

Dziękujemy serdecznie za wszystkie nadesłane prace i gratulujemy zwycięzcom.

— admin