Grupa 4-latków „Misie”

Zajęcia w grupie 4-latków „Misie” prowadzą p. Katarzyna Obrębska i p. Justyna Adamowicz

Ćwiczenia gimnastyczne (marzec 2021 r.)

Dzień dinozaura (luty 2021 r.)

Pingwiny – zajęcia w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Multimedia w przedszkolu” (luty 2021 r.)

Dzień bezpiecznego internetu (luty 2021 r.)

Lodowe witraże (luty 2021 r.)

Mikołajki (grudzień 2020 r.)

Kalendarz adwentowy „Misiów” (grudzień 2020 r.)

Dzień Pluszowego Misia (listopad 2020 r.)

Dzień Kredki – zajęcia w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Multimedia w przedszkolu”(listopad 2020 r.)

Zajęcia Metodą Dobrego Startu (październik 2020 r.)

Zajęcia popołudniowe (październik 2020 r.)

Tydzień przestrzeni kosmicznej (październik 2020 r.)

Dzień Chłopaka (wrzesień 2020 r.)

Dzień kropki (wrzesień 2020 r.)

„W magicznym świecie dźwięków” zajęcia w ramach projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” (październik, listopad 2020 r.)

Grzyby trujące i jadalne (październik 2020 r.)

Łapiemy ostatnie promienie jesiennego słońca (październik 2020 r.)

Dzień jabłka (wrzesień 2020 r.)

Jesienne dary (październik 2020 r.)

Światowy Dzień Uśmiechu (wrzesień 2020 r.)

Tworzymy sygnalizatory świetlne (wrzesień 2020 r.)
Po ulicach auta pędzą w różne strony. Uważajcie dzieci na światło czerwone. Razem z mamą muszę stanąć, kiedy światło jest czerwone. A na drugą przejdę stronę gdy światło zielone…
Dzieci z grupy Misie znają zasady ruchu drogowego. Doskonale wiedzą, że podczas przechodzenia przez jezdnię trzeba zachować szczególną ostrożność. Na ostatnich zajęciach przedszkolaki zapoznały się z wyglądem sygnalizatora świetlnego oraz omówiliśmy podobieństwa i różnice w wyglądzie sygnalizatora dla pieszych i samochodów. W kolejnej części dzieci samodzielnie stworzyły sygnalizatory z uwzględnieniem rozmieszczenia poszczególnych kolorów świateł na sygnalizatorze.