I miejsce w ekologicznym konkursie

I miejsce w ekologicznym konkursie

Dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny zdobyły I miejsce w konkursie ekologicznym „Chroń przyrodę – nic wielkiego, zrób dla Ziemi coś dobrego”. Nikola Zembrowska, Dawid Zembrowski i Franciszek Piskorz wykonali piękną pracę plastyczną, która zachwyciła jurorów! Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W konkursie wzięło udział 210 przedszkoli z terenu województwa mazowieckiego. Uroczysta gala ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród laureatom odbyła się 12 czerwca. Uroczystość miała miejsce w siedzibie Fundacji Pociechom w Warszawie. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody. Wszystkie dzieci dostały hulajnogi, natomiast przedszkole otrzymało oczyszczacz powietrza.
Podczas uroczystości rozdania nagród na dzieci czekało wiele wspaniałych atrakcji m.in. przejażdżka na grzbiecie kucyka. Dzieci mogły obejrzeć piękne konie oraz pogłaskać je po grzywie. Zobaczyły jak pielęgnuje się zwierzęta oraz z uwagą słuchały różnych ciekawostek o koniach. Dzieci miały również okazję karmienia alpak. Serdecznie gratulujemy małym zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: Marlena Wojdak

Zobacz zdjęcia