Jasełka

Przed Świętami Bożego Narodzenia prawie w każdej placówce wystawiane są jasełka. Zazwyczaj to dzieci prezentują rodzicom i dziadkom opowieść o przyjściu na świat Jezusa. W naszym przedszkolu świąteczne przedstawienie przygotowali dorośli. 17 grudnia odbyły się jasełka w wykonaniu kadry pracowniczej przedszkola oraz rodziców. „Początkujący aktorzy” w pięknej scenografii oraz w specjalnie przygotowanych strojach przedstawili sceny narodzin Chrystusa.
Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla występujących na scenie, dzieci jak i zaproszonych gości. Dziękujemy Panu Wójtowi, że zaszczycił nas swoją obecnością oraz za wiele ciepłych i budujących słów do nas skierowanych.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w jasełkach oraz tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie dekoracji.
Mamy nadzieję, że takie spotkania już na stałe wpiszą się w tradycję naszej placówki.

Marlena Wojdak, Magdalena Kieszek