Koncert w Szkole Muzycznej

Koncert w Szkole Muzycznej

Koncert w Szkole Muzycznej

Dnia 9 kwietnia czterolatki wybrały się na koncert do Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. Dzieci miały okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu zarówno nauczycieli jak i uczniów tej szkoły. Młodzi artyści świetnie się zaprezentowali wydobywając z instrumentów wspaniałą muzykę, o czym świadczyły gromkie brawa, którymi nagradzano ich występy. Dzieci z zachwytem wsłuchiwały się w piękne melodie marząc o tym, by kiedyś grać tak jak ich starsi koledzy. Były pod wielkim wrażeniem talentu młodych artystów, cieszyły się z niecodziennego spotkania z muzyką. Być może część z nich zechce zaprzyjaźnić się z muzyką na poważnie. Przedszkolaki w miłej atmosferze poznawały tajniki muzyki. Oprócz występów były także muzyczne zagadki i zabawy. Dzieci dzielnie współpracowały – śpiewały, mogły także zatańczyć.
Dziękujemy nauczycielom i uczniom szkoły za miło spędzony czas oraz wspaniałe doznania poznawcze, estetyczne i emocjonalne.

Opracowała: Marlena Wojdak

zobacz galerię