Konkurs Piosenki Przedszkolnej

27 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, który skierowany był do wszystkich przedszkolaków oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Głównym celem tego wydarzenia było popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków, rozbudzanie u najmłodszych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.
W konkursie wzięło udział 22 uczestników z wszystkich grup wiekowych. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w swobodny i urzekający sposób.W składzie komisji oceniającej występy małych  artystów znalazły się panie:
– Wiesława Garbaczewska – Szumska – wicedyrektor
– Izabela Mydlak – pedagog szkolny
– Marzena Kopryjaniuk – wychowawca świetlicy szkolnej
Komisja konkursowa doceniła talent i uzdolnienia wokalno – sceniczne wszystkich przedszkolaków. Dzieci otrzymały zasłużone brawa, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci słodyczy. Jury przyznało kilka wyróżnień. Podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 30 maja,  mieliśmy okazję jeszcze raz podziwiać występy wyróżnionych na konkursie przedszkolaków. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i odwagi!