Ogłoszenie 1 września 2020 r.

Dnia 1 września 2020 r. dzieci przychodzą do przedszkola od godz. 7.00 do 8.20. Rodzice dzieci z grup 4-latków, 5-latków i 6-latków wchodzą w maseczkach do przedsionka przedszkola z zachowaniem dystansu społecznego 1,5 m – 2 m. Prosimy o dezynfekcję rąk.
Rodzice dzieci z grup 3-latków wchodzą do szatni przedszkolnej (max. trzech rodziców z dziećmi).
Obowiązuje zakaz wchodzenia do innych pomieszczeń przedszkolnych. Do szatni przedszkolnej wchodzą tylko rodzice 3-latków. Rodzice starszych dzieci mogą przebywać tylko w przedsionku przedszkola.
Prosimy o przyprowadzenie dziecka z wyprzedzeniem by uniknąć pośpiechu i większych zgromadzeń przed przedszkolem.
Przedszkole nie organizuje uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.
Pierwszego dnia do przedszkola należy dostarczyć wyłącznie kartę informacyjną (do pobrania w załączeniu we wpisie o wyprawce), a także kapcie i podpisane ubranie na zmianę. Obowiązuje zakaz przynoszenia przytulanek i innych rzeczy z domu.