Świąteczne spotkanie u „Pszczółek”

Świąteczne spotkanie u „Pszczółek”

Wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Noc magiczna, wyjątkowa… Jedyna… Niepowtarzalna… Noc Bożego Narodzenia.
19 grudnia w przedszkolu w grupie Pszczółek było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie. Dzieci obchodziły Wigilię z rodzicami, bliskimi. Było przedstawienie, kolędy, życzenia, wspólnie wykonane aniołki z masy solnej. Dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy, pastorałki. Na zakończenie złożyły wszystkim obecnym życzenia na nadchodzący Nowy Rok. Dzięki występom można było poczuć świąteczną atmosferę.
Rodzicom, Pani Dyrektor Marii Harke, którzy uświetnili swoją obecnością nasze pierwsze wigilijne spotkanie serdecznie dziękujemy.

Opracowała: Aneta Dąbrowska

zobacz galerię