Walentynki

14 lutego dzieci z grupy ”Słoneczka” świętowały „Walentynki”. Przygotowania trwały od samego rana: dekorowanie sali papierowymi serduszkami, dmuchanie czerwonych balonów i najważniejsze zrobienie walentynkowych ciasteczek.
• Herbatniki
• Masło czekoladowe
• Kolorowe posypki
• Kropelka miłości
• Szczypta uśmiechu
• Rączki chętne do zabawy
SMACZNEGO!!!

Po przygotowaniu pysznych ciasteczek i odświętnym udekorowaniu sali „Słoneczka” zaprosiły na „Walentynkową ucztę” dzieci z grupy „Biedronki” i „Pszczółki”. Wszystkim bardzo przypadły do gustu słodkie smakołyki, każdy przedszkolak dostał lizaka w kształcie serduszka. Po wspaniałym poczęstunku były tańce i zabawy muzyczne. Ten dzień upłynął nam w bardzo wesołej i miłej atmosferze.
Dziękujemy przedszkolakom z grup „Biedronki” i „Pszczółki” ,że zechciały przyjąć słoneczkowe zaproszenie na walentynkową ucztę!!!
Opracowała: Magdalena Sobieszek