Warszaty „Idą Święta”

Warszaty „Idą Święta”

Warsztaty plastyczne „Idą Święta”, które odbyły się 8 kwietnia miały charakter rodzinny. Zgromadzonych licznie rodziców 3, 4 i 5-latków powitała Pani Dyrektor Wiesława Garbaczewska – Szumska. Zadaniem uczestników było wykonanie palmy wielkanocnej. Do dyspozycji były wzory palm, a także gotowe kwiaty z bibuły, wstążki, krepina, rafia, piórka, gałązki bukszpanu, brzozy i wierzby oraz forsycji, sztuczne kwiaty i bibuła. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi tworzyli palmy według własnej inwencji, a nauczycielki służyły pomocą. Powstały piękne, kolorowe palmy, które każdy z uczestników mógł wziąć do domu. Celem tych warsztatów było krzewienie tradycji wielkanocnych, umacnianie więzi rodzinnych oraz integrowanie środowiska rodziców przedszkolaków. Warsztatom towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera i radość ze wspólnie wykonywanej pracy.
Opracowała: Joanna Myrcha

zobacz galerię

logo1