Warsztaty rodzinne „Idą Święta”

http://przedszkole-noweiganie.pl/wp-content/uploads/2013/12/Warsztaty-1.jpghttp://przedszkole-noweiganie.pl/wp-content/uploads/2013/12/Warsztaty-1.jpgWarsztaty rodzinne „Idą Święta”

l1

W dniu 2 grudnia 2013 roku w ramach projektu „Mały Artysta” zorganizowane zostały warsztaty rodzinne pod hasłem „Idą Święta”.
Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Wiesława Garbaczewska – Szumska witając przybyłych rodziców i dzieci. Następnie goście wysłuchali prelekcji pt.: „Inteligencje wielorakie”, którą przygotowały p. Magdalena Kieszek i p. Joanna Myrcha. Zachęcono w niej do odnajdywania w dziecku jego mocnych stron i rozwijaniu różnego rodzaju inteligencji.
Po zakończonym referacie prowadzące warsztaty p. Bernadeta Świderska i p. Agnieszka Radomyska zaprosiły do realizacji prac plastycznych oraz udzieliły instrukcji ich wykonania. Materiały plastyczne, wykorzystane w warsztatach, zostały zakupione w ramach projektu „Mały Artysta”. Rodzice wraz z dziećmi tworzyli gwiazdy, kartki świąteczne i obrazki bożonarodzeniowe. Wspólna praca dostarczyła wszystkim wiele radości i satysfakcji.
Następnie dzieci ze swoimi nauczycielkami uczestniczyły w zabawie w kole śpiewając i tańcząc w rytm znanych im utworów. Po muzycznej przerwie wszyscy uczestniczyli w poczęstunku. Najmłodszym wielką radość sprawiła słodka niespodzianka w postaci Mikołajów z czekolady.
Warsztaty były niezwykle radosne i przeniosły uczestników w nastrój oczekiwania na utęsknione święta Bożego Narodzenia. Wszyscy świetnie się bawili. Była to także doskonała okazja do rozmowy i wzajemnego poznania się. Wspólna praca pozwoliła poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Zobacz galerię