Warsztaty szkoleniowe

Warsztaty szkoleniowe

logo1
W dniu 31.03.14 w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla rodziców pt.: „Czynniki warunkujące prawidłowy rozwój dzieci w wieku przedszkolnym” w ramach projektu „Mały Artysta”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Warsztaty prowadziła pani pedagog Ewa Zyska-Łęczycka. Udział w spotkaniu wzięły pani dyrektor Maria Harke i pani dyrektor Wiesława Garbaczewska-Szumska oraz rodzice. Przed wystąpieniem pani pedagog, swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowały Słoneczka”, „Pszczółki” i „Biedronki”, pod kierunkiem wychowawczyń. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym o tematyce wiosennej. Między kolejnymi występami poszczególne grupy wykonywały układy taneczne przygotowane przez panią Katarzynę Terlikowską. Jako pierwsze zatańczyły krakowiaka „Biedronki”, następnie taniec nowoczesny zaprezentowały „Słoneczka” i „Pszczółki”. Czterolatki pod kierunkiem pani Marty Głuchowskiej zaprezentowały swoje umiejętności w języku angielskim. Dzieci wystąpiły w strojach zakupionych w ramach projektu „Mały Artysta”. Po prezentacjach dzieci, głos zabrała pani pedagog, która dała rodzicom wiele cennych rad dotyczących wychowania. Następnie zostały wręczone dyplomy i nagrody dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym w przedszkolu pt.: „Pojazdy uprzywilejowane”. Nagrody wręczyła pani dyrektor Wiesława Garbaczewska-Szumska. Podczas spotkania warsztatowego zaproszeni goście częstowali się napojami oraz ciasteczkami. Popołudnie przebiegło w miłej atmosferze, występy dzieci umiliły spotkanie, a rodzice i bliscy mieli możliwość obserwacji swoich pociech, ich pracę, zaangażowanie oraz dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat wychowania dzieci. Dziękujemy serdecznie za przybycie.
Opracowała: Aneta Dąbrowska
zobacz galerię