Warsztaty szkoleniowe

logo1
„Udział mężczyzn w wypełnianiu obowiązków rodzinnych” to temat warsztatów, które odbyły się 30  stycznia w Przedszkolu w Nowych Iganiach. Zorganizowane zostały dla rodziców przedszkolaków, a poprowadziła  je pedagog  Ewa Zyska-Łęczycka.  Rolę gospodarza pełniła Wiesława Garbaczewska-Szumska, wicedyrektor  Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach.
Rodzice chętnie odpowiedzieli na zaproszenie prowadzącej i zaangażowali się w pracę.  Podzieleni na grupy najpierw analizowali materiały szkoleniowe, a potem omawiali je wspólnie z pedagogiem.  Temat szkolenia był również doskonałą okazją do dyskusji na temat podziału domowych obowiązków. Spotkaniu towarzyszyła sympatyczna, a jednocześnie twórcza atmosfera.
Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Mały Artysta”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Opracowały: Magdalena Kieszek, Aneta Kuźma