Wycieczka do Szkoły Muzycznej

Dnia 22 lutego czterolatki z grupy „Motylki” wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. Przedszkolaki wzięły udział w koncercie pt. „Poznajemy instrumenty”, którego wykonawcami byli uczniowie i nauczyciele szkoły. Młodzi artyści świetnie zaprezentowali się wydobywając z instrumentów wspaniałą muzykę. „Motylki” z ciekawością wsłuchiwały się w piękne melodie. Miały okazję poznać instrumenty strunowe (altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara,fortepian) i dęte (trąbka, puzon, klarnet, obój, saksofon, flet). Z ciekawością słuchały też gry na organach. Być może część z nich zechce zaprzyjaźnić się z muzyką na poważnie. Dziękujemy nauczycielom i uczniom szkoły za miło spędzony czas.