Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny w Pomigaczach

Dnia 14 grudnia dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do wyjątkowego miejsca – Wioski Świętego Mikołaja w Pomigaczach.
Przedszkolaki zostały powitane przez przyjazne elfy, które częstowały rozgrzewającą herbatką i pierniczkami oraz znalazły czas na wspólne zabawy i tańce.
Dzieci miały okazję zwiedzić chatkę świętego Mikołaja, przygotować własne pierniczki oraz napisać listy do Mikołaja, które wysłały w specjalnej, świątecznej poczcie.
Najbardziej magicznym momentem wycieczki było spotkanie ze świętym Mikołajem. Każde dziecko miało okazję przytulić Mikołaja i szepnąć mu o swoim wymarzonym prezencie.
Ostatnim punktem wyprawy było zwiedzanie świątecznej szopki z żywymi zwierzętami, które dzieci mogły pogłaskać i nakarmić.
Wizyta w Wiosce świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

Marta Karolczak