Drodzy rodzice!
Prosimy rodziców nowo przyjętych dzieci o przyniesienie na Spotkanie adaptacyjne w dniu 29 sierpnia 2017 r., a rodziców dzieci kontynuujących naukę w przedszkolu 4 września 2017 r. Uwaga zmiana: przedszkole czynne jest od 1 września!
• 3 wyniki badań na pasożyty
• wyprawkę dla dziecka:

-worek na pościel o wymiarach 55 x 45 cm (bardzo prosimy o dokładnie takie wymiary),
– piżamę,
– mały ręcznik o wymiarach max. 35×45 cm z przyszytym wieszakiem,
– kapcie z podeszwą antypoślizgową,
– worek z materiału na ubranka na zmianę,
– ubrania na zmianę,
– worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki)
– szczoteczkę, kubek i pastę do mycia zębów,
– małą szczotkę do włosów,
– chusteczki nasączone 1 opakowanie (na I semestr),
– chusteczki higieniczne 2 pudełka po 100 sztuk ( na I semestr),
– ręczniki papierowe 2 rolki (na I semestr), (chusteczki i ręczniki na drugi semestr – zbiórka w lutym),
– mydło dla dzieci w płynie (najlepiej w opakowaniu zastępczym).

Prosimy o podpisanie rzeczy dziecka.

Artykuły papiernicze zostaną zakupione przez przedszkole po zebraniu składki we wrześniu.
Uwaga: komplet pościeli łóżeczkowej (poszewki i wsady + prześcieradło na gumkę) na leżak o wymiarach 132×60 cm zgodnie z ustaleniami będzie zakupiony przez przedszkole po zebraniu składki na pościel w dniu 29 sierpnia na Spotkaniu adaptacyjnym.

Rady dla rodziców: Jak przygotować dziecko do przedszkola