XV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach

XV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach

Dnia 29 kwietnia czterolatki i pięciolatki z naszego przedszkola brały udział w XV Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach. Do występu przygotowywała dzieci p. Katarzyna Terlikowska, prowadząca zajęcia dodatkowe. Czterolatki wystąpiły w kategorii taniec ludowy i pięknie zatańczyły krakowiaka. Dzieci pięcioletnie wykonały taniec „Ale jazda” i zajęły II miejsce w kategorii hip – hop.
Obie grupy bardzo ładnie zaprezentowały się na scenie, ubrane w piękne stroje.
Występ przygotowywany przez p. K. Terlikowską i zakup strojów możliwy był dzięki projektowi „Mały Artysta”, realizowanemu w naszym przedszkolu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
zobacz galerię

logo1