Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

Niech żyje pole, las
I niebo i słońce
Wolny swobodny czas!!!!

30 czerwca 2013r. o godz. 10.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014.
Wśród gości miło było nam gościć Wójta Gminy Siedlce pana Mirosława Bieńka, panią dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach Marię Harke, panią dyrektor Wiesławę Garbaczewską-Szumską, rodziców, opiekunów, dzieci oraz personel przedszkola.
Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych głos dostały dzieci. Jako pierwsze wystąpiły trzylatki z grupy „Słoneczek” z paniami Anetą Kuźmą, oraz Magdaleną Sobieszek. Następnie wystąpiły „Pszczółki” z paniami Joanną Myrchą i Anetą Dąbrowską. Jako ostatnie wystąpiły „Biedronki” z paniami Magdaleną Kieszek i Marleną Wojdak.
Wszystkie dzieci wystąpiły w wakacyjnych, swobodnych strojach, piosenkami i wierszykami zaprosiły wszystkich na wakacje: w góry, nad morze, nad jeziora.
Po wysłuchaniu części artystycznej nadszedł czas na rozdanie dzieciom pamiątkowych dyplomów, oraz słodkich upominków. Dzieci z grupy „Biedronek” pożegnały swoją panie, zabawę i całkiem beztroskie życie, od września rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym w szkole. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała rodzicom za okazaną pomoc, za zaangażowanie w pracę na rzecz placówki.

Życzeniami słonecznych, bezpiecznych wakacji zakończyliśmy uroczystość.

Opracowała: Aneta Dąbrowska