Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

12 lutego  2018 r.w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, na którą przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków z okazji ich święta.
Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, podczas której mali artyści wierszem, piosenką i tańcem wyrażali swoją ogromną miłość do babć i dziadków. Licznie przybyli goście z dumą podziwiali swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej obdarzyć szczególnymi dowodami miłości swoje babcie i dziadków. Przedszkolaki dziękowały za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za poświęcanie im wolnego czasu.
Po uroczystym odśpiewaniu Sto lat wszystkie wnuczęta wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni do słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i zadowolenia. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych radosnych i słonecznych dni, aby zawsze byli dumni ze swoich małych pociech, tak jak w dniu ich występu.

Opracowała: Marlena Wojdak

Zapraszamy do galerii zdjęć.