Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym przedszkolu . W tym roku obchodziliśmy ją 26 maja. Naszą uroczystość uświetniła obecność Wójta Gminy Siedlce pana Henryka Brodowskiego, Dyrektor Zespołu Oświatowego pani Marii Harke oraz Dyrektor pani Wiesławy Garbaczewskiej – Szumskiej. Oczywiście również przybyli rodzice naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Każda grupa wręczyła swoim kochanym rodzicom laurki i drobne upominki.Wśród dzieci i dorosłych panowała bardzo pogodna i radosna atmosfera choć nie zabrakło również łez wzruszenia. Dla wszystkich było to wyjątkowe przeżycie, które dostarczyło uczestnikom mnóstwo pozytywnych doznań. W tym miejscu chcemy podziękować Państwu Renacie i Arturowi Orzyłowskim oraz ich rodzicom, właścicielom PPH „Vera” za uszycie strojów dla dzieci na przedszkolne uroczystości.