Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Konkurs Piosenki Przedszkolnej

16 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, który skierowany był do wszystkich przedszkolaków oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Głównym celem tego wydarzenia było popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków, rozbudzanie u najmłodszych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.
W konkursie wzięło udział 17 uczestników z grupy 3, 4 i 5 latków. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w swobodny i urzekający sposób. W składzie komisji oceniającej występy małych artystów znalazły się panie:
– Maria Harke – dyrektor
– Wiesława Garbaczewska – Szumska – wicedyrektor
– Marzena Kopryjaniuk – wychowawca świetlicy szkolnej
Komisja konkursowa doceniła talent i uzdolnienia wokalno – sceniczne wszystkich przedszkolaków. Dzieci otrzymały zasłużone brawa, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książeczek i przyborów plastycznych. Jury przyznało kilka wyróżnień. Podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się 9 czerwca, będziemy mogli jeszcze raz podziwiać występy wyróżnionych na konkursie przedszkolaków. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i odwagi!

Opracowały: Katarzyna Grabarska, Marlena Wojdak

Zapraszamy do galerii zdjęć.