Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

21 listopada w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość. Dzieci z grup: Słoneczka, Pszczółki i Biedronki zostały przyjęte w poczet pełnoprawnych przedszkolaków.

Swoją obecnością zaszczycili nas:  p. Mirosław Bieniek Wójt Gminy Siedlce, p. Andrzej Piotrowski – Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Urzędu Gminy Siedlce, ksiądz Marek Kukiel proboszcz parafii w Starym Opolu, p. Anna Wróblewska Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach, a także  p. Maria Harke dyrektor Zespołu Oświatowego w Nowych Iganiach i p. Wiesława Garbaczewska – Szumska wicedyrektor, koordynator projektu „Mały Artysta” i rodzice naszych przedszkolaków.

Przepiękne występy dzieci – wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje nagrodzone były wielkimi brawami. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci przyrzekły, że od tej pory będą zuchami i dobrymi kolegami. Ważnym elementem tej uroczystości była niespodzianka w postaci tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję, po czym wszyscy udali się na  poczęstunek. Na zakończenie zostały wręczone dzieciom pamiątkowe dyplomy i kuferki słodkości.

Więcej w galerii.