Spotkanie w grupie „Biedronki”

Spotkanie w grupie „Biedronki”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy. Towarzyszy im niepowtarzalna atmosfera, dlatego są tak bliskie naszym sercom. Jest to również okazja do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem w przedszkolu – dlatego 19 grudnia dzieci z grupy Biedronki zaprosiły swoich rodziców, aby razem cieszyć się magią zbliżających się świąt.
Na początku spotkania przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. W programie występów znalazły się piosenki oraz wiersze o tematyce zimowej i świątecznej. Dzieci również z wielkim przejęciem i zaangażowaniem śpiewały razem z rodzicami piękne, polskie kolędy – Przybieżeli do Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Gdy śliczna Panna, Lulajże Jezuniu. Po występach przedszkolaków Pani Dyrektor Maria Harke złożyła wszystkim świąteczne życzenia oraz obdarowała maluszki cukierkami. Kolejnym punktem naszego spotkania było wspólne wykonanie pracy plastycznej – Kartka świąteczna. Dzięki dużemu zaangażowaniu zarówno dzieci, jak i rodziców wykonane prace były bardzo pomysłowe, barwne i interesujące. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Popołudnie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.
Opracowała: Marlena Wojdak

zobacz galerię