Uroczystość 10-lecia Publicznego Przedszkola w Nowych Iganiach

Uroczystość 10-lecia Publicznego Przedszkola w Nowych Iganiach

Dnia 17 listopada 2023 r. odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia przedszkola. Na uroczystości gościliśmy sekretarz Gminy Siedlce panią Dorotę Dmowską-Paczuską, byłą dyrektor ZO w Nowych Iganiach panią Marię Harke, metodyk SCDiDN p. Józefę Jóźwik, dyrektora ZO w Nowych Iganiach p. Sławomira Mikiciuka, vice dyrektor p. Anetę Kowalewską, byłych pracowników przedszkola, rodziców, nauczycieli szkoły i przedszkola i uczniów Szkoły Podstawowej w Nowych Iganiach – absolwentów przedszkola. Podczas części artystycznej piosenki i tańce, które zaprezentowały wszystkie grupy przeplatane były wierszami. Był czas na prezentację multimedialną o historii przedszkola, i piosenkę w wykonaniu nauczycieli. Po przemówieniach nie zabrakło podziękowań, prezentów. Na uczestników uroczystości czekał tort i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości, a w szczególności rodzicom przedszkolaków i Radzie Rodziców ZO w Nowych Iganiach pod przewodnictwem p. Eweliny Gołęgowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć